Bugünlerin Çocuk Giyim Modası

cocuk-giyim-9-702x336

Çocuklarımız, her şeyin en iyisine, en güzeline layık gördüğümüz canlarımız bizim. Onlar da kendilerine verilen kıymetin farkındalar ve taleplerine göre şekillendirilen hayatlar yaşama konusunda da oldukça ustalaşmış durumdalar. Hem bundan hem de her şeyin küçüğünün insana şirin gelmesinden olsa gerek, giyim kuşamlarına ayrı bir önem veriyor ve onları giydirip ortalıkta dolaştırdıkça sanki kendimiz giyinmiş gibi oluyoruz.

Çocukların anne ve babalarını rol model almasından kaynaklanan onlar gibi giyinme isteği çocuk giyim modasının, aslında yetişkin modasıyla belli bir paralellikte gitmesine neden oluyor. Çocuk giyim modasını öncelikle kız ve erkek çocuk giyimi olarak gruplandırmakta fayda var.

Erkek çocuk giyiminde bugünlerde parlak renkler kendini yoğun olarak gösteriyor. Mavi ve grinin hâkim olduğu mat renklerin terk edilerek canlı ve parlak renklere olan yönelim, aslında çocukların enerjik, neşeli ve eğlenceli yaşamlarına daha uygun. Renklerde bu şekilde ortaya çıkan değişim, Jean ve kanvas pantolonlardan triko kazak ve hırkalara, hatta gömleklerde kendini hissettirerek canlı bir hava yaratıyor. Bu ürünlerde sadece renk olarak ortaya çıkan farklılık, şişme yeleklerde daha belirgin halde. Bahar ayları kadar kışları da montların içinde kullanmaya olanak sağlayan şişme yelekleri, hem Jean hem de kanvans pantolonlarla kombin yapmak mümkün. Pantolonlarla uyumlu bir iki tane şişme yelek, çocuklarımızın dolaplarında yerini alacak sanırım.

Kız çocuk giyim modasına gelince. Kız çocukları, erkek çocuklara göre giyim konusunda çok daha fazla alternatife sahip. Pek çok ünlü moda tasarımcısının imzasını taşıyan tasarımlarla şenlenen kız çocuk giyiminde, deri ceketler, elbiseler, etekler, taytlar, dar kesim pantolonlar, uzun kazaklar ve hırkalar vitrinlerde. Renkler ise, yine cıvıl cıvıl. Hemen hemen her renkte tasarlanan deri ceketleri, elbiseler, etekler, taytlar ya da dar pantolonlarla kullanarak göz zevkine hitap eden, şık kombinler yapmak mümkün. Özellikle tayt ve dar pantolonlarla kombin yapılan uzun kazak ve hırkalar da, kız çocuklarına büyümüş de küçülmüş havası katan ürünlerden.

Kız ya da erkek, çocuklar hızla büyürler. Bu yüzden de, gardıroplarındaki kıyafetleri hızla küçülür. Küçülen kıyafetlerin yerine yenilerini alırken, emin olun seçim yapmak ve karar vermek epey zor olacak.

Bugun inceleme: 2 - Toplam inceleme: 1682
hepsini goster Erbilden

Topuklu Ayakkabı Kampanyaları, ucuz topuklu ayakkabılar

Topuklu ayakkabılarda indirim şenliği başladı! İlkbahar, yaz ve kış sezonunun en trend...
Devamını Oku!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir