En İyi 15 Babalar Günü Mesajı

babalar-gunu-ne-zaman-yarin-mi-gelecek-hafta-mi

Haziran ayının 3. Haftası Pazar günü kutlanmasına karar verilen Babalar günü, her yıl aynı dönemde evlatların babalarını sevindirmelerini sağlıyor. Belki hediyeler, belki de güzel sözler ile babalarımızı mutlu etmek, yılın bir gününde bile olsa yüzlerinin gülümsemesini sağlamak mümkündür. Bunun için siz de erkenden hazırlığınızı yapın ve son dakika telaşına kapılmayın deriz. İsme özel hazırlanan hediye seçeneklerimizi değerlendirebilir ya da birbirinden özel sözleri babanıza ulaştırabilirsiniz. Babalar günü mesajları bu sebeple büyük önem taşır. Hediyeniz hazır dahi olsa, güzel bir söz ekleyerek hediyenize daha fazla anlam yükleyebilirsiniz. Belki de bir mektup yazmayı deneyebilir ya da telefon ile bu mesajları babanıza gönderebilirsiniz. Bugün isteyen herkes kolayca sevdiklerine ulaşabiliyor.

 “Kelimeler ile anlatılamayan bir fedakârlık ve karşılıksız sevginin tarifini istesen, sana sadece “Baba” diyebilirim. Çünkü sen fedakârlığın ve sevginin tam manasısın. Bir gün değil her gün ölesiye sevdiğim babam, senin de beni öyle sevdiğini biliyorum. Babalar günün kutlu olsun, her günümüz böyle mutlu olsun!”

 

Babalarımızın fedakârlıklarını anlatmak pek de kolay değildir. Çünkü ilk nefesimiz ile başlar bizim için feda ettikleri. Ömürlerinin sonuna dek de sürer. Böylesine büyük bir emeğe sahip olduğumuz için ne kadar da şanslıyız. Peki, bizim için bunları yapan babamızı mutlu etmek için ne yapıyoruz? Babalar günü mesajı ve hediyesi yetip de artıyor oysa. Bu kadar basit babamızın yüzündeki gülümseme olabilmek.

 

 “Kalbi sevgi ile dolu, yüreği sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcacık, anlayışlı ve şefkatli babam. Seni anlatacak kelimeleri bulmak ve sıralamak çok zor. Bu özelliklerin tümüne sahip olan tek erkeksin benim için. Dünyanın en özel erkeği benim babam. Canım babacım, babalar günün kutlu olsun, senin kızın olduğum için çok mutluyum.”

Kızlar için babasının yeri ne kadar farklı ise babalar için de kızların yeri o denli farklıdır. Hiç kıyamadıklarımızdır onlar. Bu yüzden de babalar günü en çok bu ikilinin keyiflendiği gündür. Babalar günü kutlama mesajları böyle özel zamanlar için adeta kurtarıcı olmaktadır. Sizler de bu sözlerin büyüsünden faydalanabilirsiniz.

Bugun inceleme: 1 - Toplam inceleme: 1130
hepsini goster Erbilden

0-1 YAŞ DÖNEMİNDE SAKINCALI BESİNLER

Ek gıdalara geçiş döneminde gıdalar bebeklere belirli sırada verilmelidir. Bazı gıdaların allerjik...
Devamını Oku!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir