Çanta İçindeki Çantadır Cüzdan

derimod-bayan-cüzdan-modelleri-702x336

Some line about this review and rating

5 Colors
7 Gamma
8 Exposure
10 Composition
9 Mood
7.8

Cüzdan, kelimesinin kökeni, Farsça “cuzdān” kelimesine dayanır. Farsça kelime anlamı ise, “cüz kesesi, rulolar şeklinde bir kitabın her bir rulosunu taşımaya mahsus torba” şeklindedir. Cüzdanların ilk formlarının da keseler şeklinde olmasının nedeni de bu belki, kim bilir. Bu kadar tarih bilgisi yeter. Gelelim asıl konumuz olan, cüzdanmodasına.

Çantalar kadar vazgeçilmez ürünler arasında yer alan cüzdanlar, aslında çantalarımız içindeki küçük çantalar olarak da düşünülebilir. Bu yaklaşımı benimseyen tasarımcılar, bu tarz küçük bir çantayı andıran cüzdan modellerini tasarladıktan sonra, içine bir zincir parçası koyarak, istenildiği zaman omuz çantası olarak kullanılabilecek bir form düşünmüşler. Aslına bakılırsa, hiç de fena fikir değil. Her zaman her yere kocaman çantalarla gitmek, o çantaları taşımak gerekmeyebilir. Bazen yanımızda sadece paranın ve kredi kartlarımızın olması yeterlidir. İşte böyle zamanlarda kullanılmak için ideal, cüzdan çantalar. Özellikle parlak yılan derisi görünümlü olanlar, rugan tasarımlar gece dışarı çıkarken ve davetlerde kullanılan cüzdan çantalardan. Daha yumuşak renkler, kot desenli ve çizgili tasarımlarsa gündelik kullanım olanağı sunan, cüzdan çanta modelleri arasında yer alıyor.

Her ne kadar kullanışlı, şık ve ekonomik olsa da cüzdan çantalar, küçük çanta kullanan bayanlar için pek de uygun değildir. Küçük çanta kullanan ve büyük cüzdanlardan hoşlanmayan bayanlar için, küçük cüzdan modelleri de tasarımlar arasında. Yaratılmak istenen etkiye göre, şirin, spor, sevimli, vamp. Nasıl görünmek istiyorsanız, öyle bir küçük cüzdan seçmeniz bizim önerimiz. Unutmayın, insanın kişiliği hakkında bilgi edinmenin en kolay yolu, detayları dikkate almaktır.

Detaylar, sadece insanın kişiliği hakkında ipuçları verdiği için önemli değildir. Detaylar farklılık yaratmanın yolu olduğu kadar, bunu insanlara da anlatmanın yoludur. Zımba ve metal detaylar, fiyonklu modeller, marka amblemliler, iki renkli tokalı modeller, ekoseli tasarımlardan oluşan pek çok seçenek var çarşı pazarda. Bu kadar çok seçeneğin içinde mutlaka bir tanesi size uygundur ve adeta “beni al” diye sesleniyordur size.

Çıkıp sokağa avazınız çıktığı kadar, ben farklıyım diye bağırmanıza gerek yok. Bırakın satın aldığımız ürünlerdeki detaylar bunu sizin yerinize yapsın.

Bugun inceleme: 2 - Toplam inceleme: 3936
hepsini goster Erbilden

Hastane Çantasında Olması Gerekenler

Sevgili anneler doğum yapacağımız Doktora karar verdik, son kontrollerimizi yaptırdık ve şimdi...
Devamını Oku!