Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgililer-Gunu-Hediye-Onerileri2-751x600

Öncelikle, 14 Şubat’ın bir Sevgililer Günü olduğunu unutmayın. Yani siz sevgilinize en pahalı, en şaşırtıcı hediyeyi değil, iyi bir sevgili olduğunuzu kanıtlayan hediyeyi bulmak durumundasınız. Eğer sunduğunuz hediye ile onu ne kadar iyi tanıdığınızı, beklentilerini ne kadar iyi bildiğinizi gösterebiliyorsanız bu iş tamamdır.

Romantik Hediye Her Zaman Kazanır.

Klasik de olsa, film sahnesinden fırlamış gibi de dursa her romantik hediye amacına mutlaka ulaşır. Çevresi mumlarla aydınlatılmış, muhteşem kokulu bir köpük banyosu; birlikte olduğunuz yıl veya ay sayısı kadar gülden oluşturulmuş bir buket ilk akla gelenler. Belki romantizmi bir adım öteye taşımak; bütçeniz ve zamanınız elveriyorsa gül demetinin içerisine ikiniz için bir seyahat bileti sıkıştırmak da harika olabilir. Tabii ki seyahat sigortası ile birlikte!

Hoşlanacağı Hediyeyi Keşfedin.

En sık yapılan hataya düşmeyin; sevgilinize kendi hoşlandığınız değil, onun hoşlanacağı hediyeyi alın. Sevdiği müzik gruplarını, ilgilendiği spor dallarını düşünün. O beğendiği müzik grubunun konserine önceden bilet almak, yaptığı spora ilişkin onda olmayan bir aksesuarı bulup hediye etmek iyi fikir olabilir.

Eksik Olanı Tamamlayın.

Almak ya da yaptırmak istediği bir şey olduğunu ama uzun zamandır gerçekleştiremediğini biliyorsanız, ne duruyorsunuz? Hediyenin en kolay olanı ama en mutlu edeni de budur: İhtiyaç duyulanı tamamlamak. Parfümünün bittiğinden ve yenisini alamadığından bahsediyorsa, bozuk cep telefonunu bir türlü tamire götüremediyse, sigorta yaptıracağından söz ediyor ama henüz yaptıramadıysa, işte şimdi onun o “yapamadıklarını” hatırlamanın tam vakti!

Hangi parfümü kullandığını biliyorsunuz değil mi? O halde işiniz kolay.

Ya da hangi sigortayı yaptırmak istediğini? İşiniz daha da kolay. Bilgisayarınızın hemen diğer ucunda Sigorta Cini sizi bekliyor. Sigorta Cini; kasko sigortasından, bireysel emeklilik’e; seyahat sigortasından, sağlık sigortasına uzanan birçok sigorta ürününü ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun tekliflerle önünüze getiriyor.

Sigorta Cini’nin ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak sevgiliniz veya kendiniz için en ideal sigorta planını oluşturabilirsiniz. Hatta size küçük bir müjdemiz var: Sigorta Cini, tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırınca bir mini check-up da hediye ediyor. Bu demek oluyor ki, en güzel hediyelerden birini çoktan buldunuz.

Harika bir Sevgililer Günü diliyoruz!

siparis-ver

Bugun inceleme: 1 - Toplam inceleme: 2248
hepsini goster Erbilden

Hergün Anneler Günü Olmalıdır

İnsan kaç yaşına gelirse gelsin anne sıcaklığını hisseder. Onun yerini hiç kimse,...
Devamını Oku!