Bileğinize Yakışan Saatlerle Giyiminizi Canlandırın

Erkek-saat-modelleri-20152

Giyim tarzı, gün içerisinde kullanılan tüm ürünler ve yanınızda taşıdığınız aksesuarınız, sizin hem kültürünüz ve yaşam biçiminiz hakkında tüyolar verir hem de yaşam kalitenizi belli eder. Ayrıca giydiğiniz her bir elbise, taktığınız her bir aksesuar, kullandığınız cep telefonunuz ve bileğinize taktığınız saatiniz sizin kişiliğinizin bir parçasını oluşturur. O yüzden bu tür detaylarda dikkatli davranarak seçim yapmayı, kendinize rehber edinmelisiniz.

Kullandığınız aksesuarın hem kişiliğinizi yansıtan cinsten olması, hem modayı takip edercesine eskiye gömülme gibi bir durumun olmamasını sağlaması hem de size yakışan türde olması çok önemlidir. Bu kriterlerden sadece 1 tanesi de eksik olsa, sizin doğru bir seçim yaptığınızı söyleyemeyiz. Bu konuda örnek vermek gerekirse, günümüzün en sık kullanılan aksesuarlarından olan kol saatini ele alalım. Size ne kadar yakışıyor olursa olsun kol saati kullanmak yerine cep saati kullanırsanız, giyim konusunda ciddi bir hata yapmışsınız demektir. Buna benzer şekilde çok modern olan giyilebilir teknoloji olarak anılan Android saatlerden kullanırsanız ve sizin ciddi yapınız ve kişiliğiniz böyle bir ürünü takmaya uymuyorsa, bu ürün size yakışmıyor demektir ve ürünü kullanmanız sizin için yine pozitif değil negatif puan kazandıracaktır. Yine benzer şekilde hem kişiliğinize uygun hem de modaya uygun bir saat bulduysanız ve bu saat size yakışmadıysa, yine bu saati takmanız doğru tercih olmayacaktır. O yüzden alacağınız saatin hem kişiliğinizi yansıtacak türde olması, hem modayı takip eder tarzda modern bir izlenim taşıması hem de size yakışması çok önemli… Bu 3 unsurun da sağlandığından emin olmadan hareket etmemelisiniz.

Saat seçimini yaparken giydiğiniz kıyafetin, üstünüze alacağınız montun, elinizde tutacağınız çantanın ve ayakkabınızın ne renkte olduğuna bakmanız gerekir. Bunlardan herhangi biri ile uyum içerisinde olursa güzel bir kombin yakalayabilirsiniz. Eğer hiçbiriyle uyum içerisinde değilse, ne renk olarak ne de model olarak bir düzen görünmüyorsa o zaman ortada bir yanlış var demektir.

Saat, giydiğiniz kıyafetin olduğundan daha canlı ve güzel görünmesine sebebiyet verebilir. O yüzden saat seçimi yaparken tek renkte ve tek fonksiyonda olmamaya da dikkat etmelisiniz. Örnek verecek olursak hem kordonu, hem saatin iç kısmı bembeyaz olan bir saat taktığınızı düşünün. Bu saati takarsanız giydiğiniz elbisede mutlaka beyaz hâkimiyetinin olmasına özen göstermeniz gerekir. Aksi takdirde saatiniz uyumsuz olacak ve bu durum çirkin bir görüntü oluşmasına neden olacaktır. O yüzden saat seçiminde giyebileceğiniz diğer kıyafetlerinizi de göz önünde bulundurmalı ve ona göre bir seçim yapmalısınız.

En güzel aksesuarları sitemizden edilebilirsiniz.

siparis-ver

Bugun inceleme: 1 - Toplam inceleme: 4858
hepsini goster Erbilden

Erkekte güneş koruyucu krem

ERKEK GÜNEŞ KORUYUCU SEÇERKEN Güneş koruyucu krem  alırken en yüksek koruma faktörü...
Devamını Oku!