Kaşları güçlendiren doğal formüller

kaslari-guclendirme

Güçlü kaşlarla güçlü bakışlara sahip olmak için 4 doğal formül…

Zamanında moda diye incelttirdiğiniz o kaşları şimdi tekrar çıkarma çabasına girme vakti geldi.Artık kalın kaşlar moda! Kalın kaşların doğal ve karakteristik duruşu herkesi cezbediyor.Ayrıca ince kaşlar yapay bir görünüme neden oluyor.

Artık kaşlar için de makyaj malzemeleri olsa da bu kaşları tekrar çıkarmak için yeterli olmuyor ve hoş bir görünüm yaratmıyor.Bu nedenle kaşlarınızı tekrar çıkartacak şeylere ihtiyaç duyabilirsiniz.Kaşlarınız güçsüz ve çok seyrek ise, daha güçlü ve gür kaşlara sahip olmanız için 4 doğal ve basit formül var.
İşte kaşlarınızı güçlendirmek için uygulayacağınız en basit formüller:

Soğan
Herkesin evinde bulunan ve yüksek kükürt oranına sahip olan soğan yardımıyla daha gür kaşlara sahip olabilirsiniz.Kaş yapımını uyaran soğan formülü için soğanı ezin ve suyunu bir pamuk ile kaşlarınıza sürün.En az birkaç saat yüzünüzü yıkamamalısınız.

Vazelin
Eğer birkaç hafta gibi kısa bir süre içinde kaşlarınızda gözle görülebilir bir değişiklik istiyorsanız günde birkaç defa vazelin uygulayın.Bitmiş bir maskaranızın fırçasıyla vazelini kaşlarınıza kolayca uygulayabilirsiniz.

Aloe vera suyu
Bilindiği gibi güzelliğin vazgeçilmez malzemelerinden biri olan aloe vera suyu, kaşlarınız için de eşsiz nimetlerden bir tanesi.Kaşlarınızın kısa sürede artması için aloe vera suyunu günde bir defa uygulayabilirsiniz.Aloe vera suyu yardımıyla aynı zamanda kaşlarınız daha parlak bir görünüme kavuşacak.

Hint yağı
Kıl kökleri üzerinde inanılmaz bir etkiye sahip olan hint yağınından faydalanabilirsiniz.Günde bir defa hint yağını kaşlarınıza uygulayın ve birkaç dakika boyunca masaj yapın.Yıkamadan önce en az yarım saat beklemelisiniz.

Bugun inceleme: 1 - Toplam inceleme: 1339
hepsini goster Erbilden

Bileğinize Yakışan Saatlerle Giyiminizi Canlandırın

Giyim tarzı, gün içerisinde kullanılan tüm ürünler ve yanınızda taşıdığınız aksesuarınız, sizin...
Devamını Oku!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir