Siyah Kuğu Makyajı Nasıl Yapılır

siyah-kugu-goz-makyajı

Bayanların, bu aylarda değişik stiller deneme isteği ve makyajda koyu tonlara olan eğilimi artıyor. Eğer isterseniz, efsanevi bir film karakteri ve bir bale eserinin kahramanı olan siyah kuğudan esinlenebilir, bu sıra dışı makyajla siyah kuğunun çekiciliğine sahip olabilirsiniz.

İlk adım ;

Cildinize ışıltı katmak ve onu pürüzsüzleştirmek için, teninize fondöten uygulayarak başlayabilirsiniz. Ufak bir fırça yardımı ile, yuvarlak hareketler yaparak teninize yedirin..
İkinci adım ;
Göz kapaklarınıza primer uygulamalısınız ki, siyah kuğudan ilham alarak yapacağınız makyaj kalıcı olsun. Bunu uyguladıktan sonra, sık kılları olan orta boy bir far fırçasını, siyah fara batırıp ardından dış köşelerine iri bir kuyruk çizin. Farı kalıcı kılmak ve aşırı siyah görünümden kaçınmak için, transparan pudrayla hafif dokunuşlar yapabilirsiniz. Son olarak da, alt kirpiklerinizin diplerine ince bir çizgi halinde siyah jel eyeliner uygulayıp, iki kat maskarayla göz makyajını bitirin.

Üçüncü adım ;
Eğik uçlu bir fırça yardımıyla, kaşlarınızla aynı tonda olan bir kaş farını uygulayarak, ifadenizi daha vurgulu hale getirin.

Dördüncü adım ;
Kusursuz yumuşaklık hissinizi dudaklarınızda yakalamak için, diş fırçasını yuvarlak hareketler ile dudaklarınızda gezdirerek peeling ve nemlendirici lipstick uygulayın.

Bugun inceleme: 1 - Toplam inceleme: 3107
hepsini goster Erbilden

Saç kıran nasıl tedavi edilir?

ALOPESİ AREATA – ALOPESİ  TOTALİS  / SAÇ KIRAN Alopesi areata halk dilindeki...
Devamını Oku!